Łączniki do węży, krzyżowe, PVDF
Treść:
10
Numer produktu:
4687796
Informacje dot. produktu "Łączniki do węży, krzyżowe, PVDF"
- Cylindryczne końcówki
- Odporne na temperaturę do 160 °C
- Wysoka odporność na substancje chemiczne
| Kształt (złącze wężów): | Kształt krzyża |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 160 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 15 mm |
| Materiał: | PVDF |
| Min. Ø wewn. węża: | 13 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8717-0014 |
| Odporność na temperaturę: | 160 °C |
| Ø wewn. węża: | 13 ... 15 mm |