: T connector 11-13 mm, PP cylindrical. Spouts, pack of 10
Treść:
10
Numer produktu:
6052572
Informacje dot. produktu ": T connector 11-13 mm, PP cylindrical. Spouts, pack of 10"
| Kształt (złącze wężów): | Kształt T |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 13 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 11 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8705-0012 |
| Odporność na temperaturę: | 135 °C |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Ø wewn. węża: | 11 ... 13 mm |