: Y connectors, PVDF 10 mm pack of 10
Treść:
10
Numer produktu:
6230435
Informacje dot. produktu ": Y connectors, PVDF 10 mm pack of 10"
| Kształt (złącze wężów): | Kształt Y |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 160 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 11 mm |
| Materiał: | PVDF |
| Min. Ø wewn. węża: | 9 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8712-0010 |
| Odporność na temperaturę: | 160 °C |
| UNSPSC: | 40-14-26-13 |
| Ø wewn. węża: | 9 ... 11 mm |