: Tubing connectors 5-7mm pack of 10, PVDF, L-shape
Treść:
10
Numer produktu:
6203363
Informacje dot. produktu ": Tubing connectors 5-7mm pack of 10, PVDF, L-shape"
| Kształt (złącze wężów): | Kształt L |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 160 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 7 mm |
| Materiał: | PVDF |
| Min. Ø wewn. węża: | 5 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8713-0006 |
| Odporność na temperaturę: | 160 °C |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Ø wewn. węża: | 5 ... 7 mm |