: T connectors, PVDF 6 mm pack of 10
Treść:
10
Numer produktu:
6230431
Informacje dot. produktu ": T connectors, PVDF 6 mm pack of 10"
| Kształt (złącze wężów): | Kształt T |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 160 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 7 mm |
| Materiał: | PVDF |
| Min. Ø wewn. węża: | 5 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8711-0006 |
| Odporność na temperaturę: | 160 °C |
| UNSPSC: | 40-14-26-13 |
| Ø wewn. węża: | 5 ... 7 mm |