: Angle connector 9-11 mm, PP cylindrical. Spouts, pack of 10
Treść:
10
Numer produktu:
6052584
Informacje dot. produktu ": Angle connector 9-11 mm, PP cylindrical. Spouts, pack of 10"
| Kształt (złącze wężów): | Kształt L |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 11 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 9 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8707-0010 |
| Odporność na temperaturę: | 135 °C |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Ø wewn. węża: | 9 ... 11 mm |