: Universal-tube connector 4-17 mm PVDF, conical spout pack of 10
Treść:
10
Numer produktu:
7621557
Informacje dot. produktu ": Universal-tube connector 4-17 mm PVDF, conical spout pack of 10"
| Maks. odporność na temperaturę: | 160 °C |
|---|---|
| Maks. Ø wewn. węża: | 17 mm |
| Materiał: | PVDF |
| Min. Ø wewn. węża: | 4 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8710-0417 |
| Odporność na temperaturę: | 160 °C |
| UNSPSC: | 41-12-18-15 |
| Ø wewn. węża: | 4 ... 17 mm |