: Y connector 13-15 mm, PP cylindrical. Spouts, pack of 10
Treść:
10
Numer produktu:
6052580
Informacje dot. produktu ": Y connector 13-15 mm, PP cylindrical. Spouts, pack of 10"
| Kształt (złącze wężów): | Kształt Y |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 15 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 13 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8706-0014 |
| Odporność na temperaturę: | 135 °C |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Ø wewn. węża: | 13 ... 15 mm |