: Hose connector 5-7 mm straight, PP, cylindrical. Shrouds, pack of 10
Treść:
10
Numer produktu:
6052566
Informacje dot. produktu ": Hose connector 5-7 mm straight, PP, cylindrical. Shrouds, pack of 10"
| Kształt (złącze wężów): | Prosty |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Maks. Ø wewn. węża: | 7 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 5 mm |
| Numer artykułu producenta: | 8701-0006 |
| Odporność na temperaturę: | 135 °C |
| UNSPSC: | 41-10-51-08 |
| Ø wewn. węża: | 5 ... 7 mm |