testo 440 lux kit
Treść:
1
Numer produktu:
4663992
Informacje dot. produktu "testo 440 lux kit"
Kompletny zestaw do pomiaru natężenia światła, składający się z urządzenia do pomiaru testo 440 i sondy luksów. Nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych źródeł światła, w tym diod LED o białym i ciepłym świetle. Dokładność pomiaru zgodnie z normami DIN EN 13032-1 i DIN 5032-7. Sonda z kablem o długości 1,4 m, dzięki czemu na pomiar nie ma wpływu własny cień. W pełni skonfigurowana, gotowa do użycia.
Zakres dostawy: przyrząd do pomiaru testo 440, 3 baterie typu AA, kabel USB, sonda lux z przymocowanym kablem, protokoły kalibracyjne dla przyrządu pomiarowego i sondy, walizka transportowa
- Łatwa, intuicyjna obsługa
- Antypoślizgowa powierzchnia sondy
- Duży, podświetlany wyświetlacz graficzny
- Przyrząd pomiarowy z magnetycznym mocowaniem na powierzchniach metalowych
- Pamięć do 7500 protokołów pomiarowych
- Eksport danych pomiarowych przez interfejs USB
Zakres dostawy: przyrząd do pomiaru testo 440, 3 baterie typu AA, kabel USB, sonda lux z przymocowanym kablem, protokoły kalibracyjne dla przyrządu pomiarowego i sondy, walizka transportowa
| Specyfikacje | |
| Zakres: | 0 ... 100 000 luksów |
| Dokładność: | wg DIN 13032-1 załącznik B, klasa C wg DIN 5032-7 |
| Rozdzielczość: | 0,1 Lux (10 000 Lux) 1 Lux (≥10 000 Lux) |
| Wymiary (urządzenie, szer. x głęb. x wys.): | 65 x 32 x 154 mm |
| Waga (urządzenie): | 250 g |
| Zasilanie (urządzenie): | 3 x AA 1,5 V |
| Baterii/akumulatora: | 3 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Głębokość: | 32 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 100000 lx |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 lx |
| Numer artykułu producenta: | 05634402 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 65 mm |
| Typ: | testo 440 Lux Set |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 65 x 32 x 154 mm |
| Wysokość: | 154 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 100,000 lx |