Cyfrowe sondy do urządzenia do pomiaru klimatu testo 440
Treść:
1
Numer produktu:
4684645
Informacje dot. produktu "Cyfrowe sondy do urządzenia do pomiaru klimatu testo 440"
Cyfrowe sondy z inteligentną koncepcją kalibracji. Zintegrowany, wysuwany teleskop umożliwia wygodny pomiar.
| Ciśnienie: | 700 ... 1,100 hPa |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Długość kabla: | 1.7 m |
| Maks. Ciśnienie: | 1100 hPa |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. prędkość przepływu: | 30 m/s |
| Min. ciśnienie: | 700 hPa |
| Min. prędkość przepływu: | 0 m/s |
| Numer artykułu producenta: | 06351032 |
| Prędkość przepływu: | 0 ... 30 m/s |
| Rozdzielczość ciśnienia: | 0.1 hPa |
| Rozdzielczość prędkości przepływu: | 0.01 m/s |
| Temperatura: | -20 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Ø czujnika: | 9 mm |