Miernik wielofunkcyjny testo 440
Treść:
1
Numer produktu:
6312522
Informacje dot. produktu "Miernik wielofunkcyjny testo 440"
Testo 440 łączy w sobie zalety kompaktowego urządzenia ręcznego z intuicyjnym menu pomiarowym oraz wszechstronnym wyborem sond do pomiaru prędkości powietrza i IAQ. Można podłączyć zarówno cyfrowe sondy Testo Smart Probes, jak i liczne sondy temperatury Testo. Przejrzyste menu do pomiaru przepływu objętości w kanałach/na wylotach, stopnia turbulencji, obciążenia chłodniczego/grzewczego, wskazania formy i trybu rejestracji są przechowywane w urządzeniu.
Sondy należy zamawiać osobno.
- Złącze USB do eksportu danych i opcjonalny wydruk wartości pomiarowych
- Możliwość podłączenia do 3 sond
- Równoległe wyświetlanie 3 wartości pomiarowych
- Sondy Bluetooth dla wygody pomiaru i łatwego przechowywania w walizce
- Uniwersalny uchwyt dla wszystkich sond
- Możliwe są pomiary następujących parametrów: °C, % rh, CO, CO2, m/s, Lux, hPa
Sondy należy zamawiać osobno.
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Głębokość: | 154 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 3 |
| Numer artykułu producenta: | 05604401 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 65 mm |
| Typ: | testo 440 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 65 x 154 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Złącza: | USB, Bluetooth |
