TC-Czujniki temperatury do urządzeń pomiarowych testo, wtyczka TC typu K
Treść:
1
Numer produktu:
6206104
Informacje dot. produktu "TC-Czujniki temperatury do urządzeń pomiarowych testo, wtyczka TC typu K"
Czujniki temperatury z wtyczką TC typu K.
| Dla: | testo 735 |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 230 °C |
| Numer artykułu producenta: | 06289992 |
| Temperatura: | -50 ... 230 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ czujnika: | Sonda powierzchniowa |
| Typ sondy: | Typ K |
| UNSPSC: | 41-11-21-05 |