Termopary z adapterem TC do urządzeń pomiarowych testo
Treść:
1
Numer produktu:
7036710
Informacje dot. produktu "Termopary z adapterem TC do urządzeń pomiarowych testo"
Elastyczny, adapter TC typ K.
| Dla: | testo 440, 440 dP/635/735/915i/922/925/175 T3/176 T3, 176 T4 |
|---|---|
| Długość: | 1500 mm |
| Klasa dokładności: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Numer artykułu producenta: | 06020645 |
| Temperatura: | -50 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ sondy: | Typ K |
| UNSPSC: | 41-11-22-00 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 1.5 x 1,500 mm |
| Ø: | 1.5 mm |