Termometr globus do urządzeń pomiarowych testo
Treść:
1
Numer produktu:
6254377
Informacje dot. produktu "Termometr globus do urządzeń pomiarowych testo"
Termometr globus do pomiaru ciepła promieniowania wg ISO 7243, ISO 7726, DIN EN 27726 i DIN 33403.
| Dla: | testo 440, 440 dP/922/925 |
|---|---|
| Długość kabla: | 1.4 m |
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 120 °C |
| Numer artykułu producenta: | 06020743 |
| Temperatura: | 0 ... 120 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ sondy: | Typ K |
| Ø: | 150 mm |