Czujnik zaciskowy do urządzeń pomiarowych testo, wtyczka TC typu K
Treść:
1
Numer produktu:
9718221
Informacje dot. produktu "Czujnik zaciskowy do urządzeń pomiarowych testo, wtyczka TC typu K"
Czujniki temperatury z wtyczką TC typu K.
| Dla: | testo 108 / 440 / 440 dP / 635 / 735 / 830-T2 / 830-T4 / 915i / 922 / 925 / 175 T3 / 176 T3 / 176 T4 |
|---|---|
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Klasa dokładności: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 06024692 |
| Temperatura: | -50 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ czujnika: | Sonda powierzchniowa |
| Typ sondy: | Typ K |
| UNSPSC: | 41-11-22-12 |