Czujnik laboratoryjny Pt100 do urządzeń pomiarowych testo
Treść:
1
Numer produktu:
6312183
Informacje dot. produktu "Czujnik laboratoryjny Pt100 do urządzeń pomiarowych testo"
Odpowiedni do pomiarów w mediach korozyjnych. Idealny do stosowania w laboratorium i przemyśle. Precyzyjny czujnik Pt100 z wymienną osłoną szklaną i przewodem podłączonym na stałe.
| Dla: | testo 110/440, 440 dP |
|---|---|
| Długość: | 200 mm |
| Długość kabla: | 1.6 m |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Numer artykułu producenta: | 06187072 |
| Temperatura: | -50 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ sondy: | Pt 100 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 6 x 200 mm |
| Ø: | 6 mm |