Miernik wielofunkcyjny testo 440
Treść:
1
Numer produktu:
6312181
Informacje dot. produktu "Miernik wielofunkcyjny testo 440"
Testo 440 łączy w sobie zalety kompaktowego urządzenia ręcznego z intuicyjnym menu pomiarowym oraz wszechstronnym wyborem sond do pomiaru prędkości powietrza i IAQ. Można podłączyć zarówno cyfrowe sondy Testo Smart Probes, jak i liczne sondy temperatury Testo. Przejrzyste menu do pomiaru przepływu objętości w kanałach/na wylotach, stopnia turbulencji, obciążenia chłodniczego/grzewczego, wskazania formy i trybu rejestracji są przechowywane w urządzeniu.
Testo 440 dP posiada również zintegrowany czujnik różnicy ciśnień. Dzięki temu możliwe są pomiary na filtrach, jak również pomiar za pomocą rurki Pitota i oznaczenie współczynnika K.
Sondy należy zamawiać osobno.
Testo 440 dP posiada również zintegrowany czujnik różnicy ciśnień. Dzięki temu możliwe są pomiary na filtrach, jak również pomiar za pomocą rurki Pitota i oznaczenie współczynnika K.
- Złącze USB do eksportu danych i opcjonalny wydruk wartości pomiarowych
- Możliwość podłączenia do 3 sond
- Równoległe wyświetlanie 3 wartości pomiarowych
- Sondy Bluetooth dla wygody pomiaru i łatwego przechowywania w walizce
- Uniwersalny uchwyt dla wszystkich sond
- Możliwe są pomiary następujących parametrów: °C, % rh, CO, CO2, m/s, Lux, hPa
Sondy należy zamawiać osobno.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru temperatury (NTC): | -40 ... +150 °C |
| Dokładność: | ±0,4 °C (-40 ... -25,1 °C) ±0,3 °C (-25 ... +74,9 °C) ±0,4 °C (+75 ... +99,9 °C) ±0,5 % wartości zmierzonej (pozostały zakres) |
| Rozdzielczość: | 0,1 °C |
| Zakres pomiaru temperatury (TE Typ K): | -200 ... +1370 °C |
| Dokładność: | ±(0,3 °C + 0,3 % wartości zmierzonej) |
| Rozdzielczość: | 0,1 °C |
| Zakres pomiaru ciśnienia różnicowego testo 440 dP: | -150 ... +1500 hPa |
| Dokładność: | ±0,05 hPa (0 ... +1,00 hPa) ±0,2 hPa + 1,5 % wartości zmierzonej (+1,01 ... +150 hPa) |
| Rozdzielczość: | 0,01 hPa |
| Pamięć: | 7500 protokołów pomiarowych |
| Temperatura pracy / przechowywania: | -20 ... +50 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 65 x 32 x 154 mm |
| Ciężar: | 250 g |
| Zasilanie: | 3 x Mignon, Typ AA |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Głębokość: | 154 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 3 |
| Numer artykułu producenta: | 05604402 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 65 mm |
| Typ: | testo 440 dP |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 65 x 154 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Złącza: | USB, Bluetooth |