Reaktory laboratoryjne, LR 1000 control System
Treść:
1
Numer produktu:
9729969
Informacje dot. produktu "Reaktory laboratoryjne, LR 1000 control System"
| Ciężar: | 16 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 295 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Lepkość: | 100000 mPa·s |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość robocza: | 1000 ml |
| Maks. próżnia: | 25 mbar |
| Maks. prędkość: | 150 1/min |
| Maks. średnia temperatura: | 120 °C |
| Min. objętość robocza: | 300 ml |
| Moc cieplna: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025001991 |
| Objętość robocza: | 300 ... 1,000 ml |
| Prędkość: | 10 ... 150 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 443 mm |
| Typ: | LR 1000 control System |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 443 x 295 x 360 mm |
| Wysokość: | 360 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |