Termostaty cyrkulacyjne RC 2 control
Treść:
1
Numer produktu:
6264532
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne RC 2 control"
Chłodziarki cyrkulacyjne RC są przeznaczone do szybkiego i efektywnego chłodzenia urządzeń zewnętrznych. Chłodziarki oferują krótkie czasy chłodzenia przy stabilności temperatury ±0,05 K dla wersji RC 2 control (±0,1 K dla wersji RC 2 basic) i zakresie temperatur roboczych od -20 °C do temperatury pokojowej. Chłodziarki cyrkulacyjne RC 2 są idealne do chłodzenia urządzeń zewnętrznych, takich jak reaktory laboratoryjne, kalorymetry, wytrząsarki inkubacyjne czy wyparki rotacyjne. Sterowanie za pomocą bezprzewodowego sterownika (WiCo) ułatwia zdalną obsługę urządzenia, umożliwiając użytkownikom oszczędność miejsca dzięki możliwości umieszczenia chłodziarki w trudno dostępnym miejscu laboratorium. Krytyczne procesy kontroli temperatury mogą być monitorowane i rejestrowane, gwarantując pełną dokumentację wszystkich procesów pomiarowych.
Sterowanie RC 2 dodatkowo z przyłączem dla zewnętrznego czujnika PT100 (w zestawie).
Sterowanie RC 2 dodatkowo z przyłączem dla zewnętrznego czujnika PT100 (w zestawie).
| Ciężar: | 28.5 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R134a |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 525 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.2 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.3 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 4.0 l |
| Maks. Temperatura: | -30 °C |
| Min. Objętość łaźni: | 1.4 l |
| Numer artykułu producenta: | 0004173000 |
| Pojemność łaźni: | 1.4 ... 4.0 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,05 K |
| Szerokość zewnętrzna: | 220 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... -30 °C |
| Typ: | RC 2 control |
| Typ wyświetlacza: | TFT |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 400 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 220 x 525 x 475 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 475 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |