Łaźnia cyrkulacyjna RC 2 lite
Treść:
1
Numer produktu:
4684868
Informacje dot. produktu "Łaźnia cyrkulacyjna RC 2 lite"
Wydajna chłodziarka recyrkulacyjna do zadań chłodzenia zewnętrznego do -10 °C. RC 2 lite nadaje się do chłodzenia urządzeń zewnętrznych, takich jak reaktory laboratoryjne, kalorymetry, wytrząsarki inkubacyjne lub wyparki obrotowe. Pompa ciśnieniowa i ssąca umożliwia obsługę kilku małych aplikacji, jak również aplikacji zewnętrznych w otwartych wannach w połączeniu z regulatorem poziomu.
Zakres dostawy: Łaźnia cyrkulacyjna, 2 x oliwka do węży DN 8
- Naturalny czynnik chłodniczy R290
- Łatwy w czyszczeniu filtr siatkowy ze stali nierdzewnej
- Interfejsy: RS 232, USB
Zakres dostawy: Łaźnia cyrkulacyjna, 2 x oliwka do węży DN 8
| Ciężar: | 24.5 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 430 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.15 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.35 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 3.5 l |
| Maks. Temperatura: | -10 °C |
| Min. Objętość łaźni: | 1 l |
| Numer artykułu producenta: | 0025007940 |
| Pojemność łaźni: | 1 ... 3.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,5 K |
| Szerokość zewnętrzna: | 225 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... -10 °C |
| Typ: | RC 2 lite |
| Typ wtyczki: | UK |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 400 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 225 x 430 x 385 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 385 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |