Termostat cyrkulacyjny HRC 2 lite
Treść:
1
Numer produktu:
6325256
Informacje dot. produktu "Termostat cyrkulacyjny HRC 2 lite"
Kompaktowe urządzenie przeznaczone do prostych zadań w zakresie od -10 do 100 °C. Szczególnie nadaje się do ogrzewania bioreaktorów i reaktorów laboratoryjnych, roztworów w otwartych łaźniach lub jako źródło temperatury dla urządzeń pomiarowych.
Pompa ciśnieniowa i ssąca umożliwia obsługę kilku małych aplikacji, a także aplikacji zewnętrznych w otwartych kąpielach w połączeniu z regulatorem poziomu.
Zakres dostawy: Termostat cyrkulacyjny, 2 x oliwka do węży DN 8, kabel USB A-B
Pompa ciśnieniowa i ssąca umożliwia obsługę kilku małych aplikacji, a także aplikacji zewnętrznych w otwartych kąpielach w połączeniu z regulatorem poziomu.
- Naturalny czynnik chłodniczy R290
- Łatwy do czyszczenia filtr siatkowy ze stali nierdzewnej
- Interfejsy: RS 232, USB
- Opcjonalne sterowanie i monitorowanie za pomocą oprogramowania labworldsoft® i innego oprogramowania laboratoryjnego
Zakres dostawy: Termostat cyrkulacyjny, 2 x oliwka do węży DN 8, kabel USB A-B
| Ciężar: | 24.9 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Klawiatura membranowa |
| Głębokość zewnętrzna: | 430 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.15 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.35 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 3.5 l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Min. Objętość łaźni: | 1 l |
| Moc cieplna: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020104313 |
| Pojemność łaźni: | 1 ... 3.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ± 0,05 °K (70 °C) |
| Szerokość zewnętrzna: | 225 mm |
| Temperatura: | -10 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | HRC 2 lite |
| Typ wtyczki: | UK |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 400 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 225 x 430 x 385 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 385 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |