Pompa próżniowa VACSTAR digital
Treść:
1
Numer produktu:
9813026
Informacje dot. produktu "Pompa próżniowa VACSTAR digital"
| Ciężar: | 11.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 370 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba stopni: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Natężenie przepływu: | 22 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 0020016236 |
| Poziom hałasu: | 54 db(A) |
| Próżnia końcowa: | 2 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 150 mm |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 370 x 375 mm |
| Wysokość: | 375 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |