Homogenizatory T 25 easy clean control
Treść:
1
Numer produktu:
4665087
Informacje dot. produktu "Homogenizatory T 25 easy clean control"
Wysokiej jakości homogenizator z elektryczną kontrolą prędkości i szerokim wyborem głowic dyspergujących do różnych zastosowań.
Głowice dyspergujące należy zamawiać osobno.
- Łatwe i szybkie czyszczenie narzędzi dyspergujących bez konieczności demontażu
- Napęd bezszczotkowy gwarantuje cichą pracę w środowisku bez pyłów
- Interfejs USB daje możliwość kontroli i dokumentacji za pomocą oprogramowania labworldsoft®
- Funkcja odmierzania czasu
- Zwiększone bezpieczeństwo dzięki funkcji rozpoznawania narzędzi oraz IP-Code
- Zdalne sterowanie z WiCo
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 161 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Lepkość: | 5000 mPa·s |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość robocza: | 2000 ml |
| Maks. prędkość: | 25000 1/min |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. objętość robocza: | 1 ml |
| Moc znamionowa: | 500 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025002500 |
| Objętość robocza: | 1 ... 2,000 ml |
| Poziom hałasu: | 70 db(A) |
| Prędkość: | 3,000 ... 25,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 3000 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 89 mm |
| Typ: | T 25 easy clean control |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41101504 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 89 x 161 x 270 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |