Pompa próżniowa MVP 10 basic
Treść:
1
Numer produktu:
9813010
Informacje dot. produktu "Pompa próżniowa MVP 10 basic"
| Ciężar: | 11.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 320 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba stopni: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 15 mbar |
| Natężenie przepływu: | 28.3 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 0003980000 |
| Poziom hałasu: | 65 db(A) |
| Próżnia końcowa: | 7 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 245 mm |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 245 x 320 x 155 mm |
| Wysokość: | 155 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |