Termostaty cyrkulacyjne RC 2 basic
Treść:
1
Numer produktu:
6264531
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne RC 2 basic"
Chłodziarki cyrkulacyjne RC są przeznaczone do szybkiego i efektywnego chłodzenia urządzeń zewnętrznych. Chłodziarki oferują krótkie czasy chłodzenia przy stabilności temperatury ±0,1 K i zakresie temperatur roboczych od -20 °C do temperatury pokojowej. Chłodziarki cyrkulacyjne RC 2 są idealne do chłodzenia urządzeń zewnętrznych, takich jak reaktory laboratoryjne, kalorymetry, wytrząsarki inkubacyjne czy wyparki rotacyjne.
| Ciężar: | 31.3 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R134a |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 525 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.2 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.3 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 4.0 l |
| Maks. Temperatura: | -20 °C |
| Min. Objętość łaźni: | 1.4 l |
| Numer artykułu producenta: | 0004171000 |
| Pojemność łaźni: | 1.4 ... 4.0 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,1 K |
| Szerokość zewnętrzna: | 220 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... -20 °C |
| Typ: | RC 2 basic |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 400 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 220 x 525 x 475 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 475 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |