Zestaw wyparek rotacyjnych RV 10 digital pro V Complete
Treść:
1
Numer produktu:
4691519
Informacje dot. produktu "Zestaw wyparek rotacyjnych RV 10 digital pro V Complete"
Kompletne rozwiązanie, które jest solidnym i niezawodnym towarzyszem dla wszystkich zadań destylacyjnych - wyparka rotacyjna wraz z łaźnią grzejną HB digital i pionowym sprzętem szklanym. Ta wyparka rotacyjna charakteryzuje się innowacyjnymi funkcjami i zdalnym sterowaniem poszczególnych komponentów, jak również zwiększonym bezpieczeństwem dzięki podnośnikowi napędzanemu silnikiem, bezpiecznemu obiegowi temperatury i zabezpieczeniu przed suchobiegiem.
Z zajmującą niewiele miejsca pompą próżniową VACSTAR digital, która osiąga minimalną próżnię 2 mbar.
Do sterowania wykorzystywany jest sterownik próżniowy VC 10 lite. Oprócz sterowania chłodziarką recyrkulacyjną RC 2 lite umożliwia on ręczne wprowadzanie wartości zadanej podciśnienia, jak również pracę sterowaną programowo.
Wydajna kompaktowa chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 lite o mocy chłodniczej 400 W i mocnej pompie ciśnieniowo-ssącej (0,35 bar) przeznaczona jest do prostych zadań chłodzenia do -10 °C.
Zakres dostawy: Wyparka rotacyjna, pompa próżniowa VACSTAR digital, regulator próżni VC 10 lite, chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 lite, stojak stołowy VC 10.400, zestaw węży RV 10.5005, kabel danych PC 1.3
Zakres dostawy: Wyparka rotacyjna, pompa próżniowa VACSTAR digital, regulator próżni VC 10 lite, chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 lite, stojak stołowy VC 10.400, zestaw węży RV 10.5005, kabel danych PC 1.3
| Chłodnica: | Pionowy |
|---|---|
| Ciężar: | 20 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 440 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 3 l |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. prędkość: | 280 1/min |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 1300 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010012326 |
| Odległość podnoszenia: | 140 mm |
| Podnoszenie: | Elektryczna |
| Powierzchnia chłodząca: | 1600 cm² |
| Prędkość: | 5 ... 280 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 500 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 180 °C |
| Typ: | RV 10 digital pro V-C Complete |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 440 x 430 mm |
| Wyroby szklane: | Powlekane |
| Wysokość: | 430 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |