Wyparki rotacyjne, serii RV 10 digital V
Treść:
1
Numer produktu:
4664596
Informacje dot. produktu "Wyparki rotacyjne, serii RV 10 digital V"
Wyparki rotacyjne RV 10 digital to solidny i niezawodny sprzęt laboratoryjny. Zostały wyposażone w uniwersalną łaźnię i pionową chłodnicę. Zoptymalizowana poj. łaźni zwiększa szybkość grzania. Niezwykle wydajna chłodnica wykorzystuje 1600 cm2 powierzchni chłodzącej. Dzięki temu, wyparki rotacyjne RV 10 digital zapewniają otrzymywanie wiarygodnych i powtarzalnych wyników destylacji, charakterystycznych zazwyczaj dla bardziej skomplikowanych i kosztownych systemów. Posiadają także dodatkowe funkcje ułatwiające codzienną pracę, tj. łagodny start, zmianę kierunku lewy-prawy w interwale i minutnik. Ponadto wyparki RV 10 digital posiadają zaawansowane funkcję bezpieczeństwa. W przypadku zaniku zasilania podnośnik automatyczny usunie kolbę z łaźni. Istnieje możliwość indywidualnej regulacji zabezpieczenia temperaturowego. Wyparki posiadają ochronę przed pracą "na sucho" i funkcję blokującą ustawienie temp. łaźni. Ponadto, firma IKA zapewnia szeroki wybór szkła pokrytego tworzywem sztucznym. Wyparki RV 10 digital są wyposażone w interfejs RS-232, który umożliwia zdalne sterowanie poprzez oprogramowanie IKA "labworldsoft". Grzanie łaźni jest sterowane poprzez interfejs IR z jednostki głównej.
Zakres dostawy: Wyparka rotacyjna RV 10 digital, łaźnia grzejna HB digital, chłodnica pionowa RV 10.1, rurka wyparna RV 10.70
- Uniwersalna (wodna/olejowa) łaźnia grzejna
- Podnośnik automatyczny z funkcją "safety-stop"
- Zoptymalizowana poj. łaźni w celu szybkiego grzania
- Ergonomiczne uchwyty łaźni grzejnej
- Zamiana kierunku rotacji lewy-prawy w interwałach
- Minutnik
- Ochrona przed pracą "na sucho"
- Zabezpieczenie temperaturowe
- Dolny ogranicznik
- Mechanizm "push-off" umożliwia łatwą wymianę elementów szklanych
- Intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia łatwą obsługę
- RS-232 umożliwiajacy zdalne sterowanie
| Chłodnica: | Pionowy |
|---|---|
| Ciężar: | 32.36 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 440 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. prędkość: | 280 1/min |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 1350 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010004799 |
| Odległość podnoszenia: | 140 mm |
| Podnoszenie: | Elektryczna |
| Powierzchnia chłodząca: | 1600 cm² |
| Prędkość: | 5 ... 280 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 500 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 180 °C |
| Typ: | RV 10 digital V |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 440 x 430 mm |
| Wyroby szklane: | Niepowlekane |
| Wysokość: | 430 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |