Zestaw wyparki rotacyjnej RV 10 digital pro V double Complete
Treść:
1
Numer produktu:
4691524
Informacje dot. produktu "Zestaw wyparki rotacyjnej RV 10 digital pro V double Complete"
Kompletne rozwiązanie dla zestawu wyparek rotacyjnych z dwoma wyparkami rotacyjnymi wraz z dwoma cyfrowymi łaźniami grzejnymi HB i dwoma pionowymi zestawami szklanymi, to solidni i niezawodni towarzysze wszystkich zadań destylacyjnych. Charakteryzują się one innowacyjnymi funkcjami i zdalnym sterowaniem poszczególnych komponentów, jak również zwiększonym bezpieczeństwem dzięki podnośnikowi napędzanemu silnikiem, bezpiecznemu obiegowi temperatury i zabezpieczeniu przed suchobiegiem.
Dzięki zajmującej niewiele miejsca pompie próżniowej VACSTAR digital plus i chłodnicy bezpieczeństwa VSE 1. można osiągnąć minimalną próżnię 2 mbar. Jedno źródło próżni wystarcza do zasilania obu wyparek rotacyjnych.
Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch dołączonych do zestawu sterowników próżniowych VC 10 pro.
Wydajna i energooszczędna podstawowa chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 GREEN nadaje się do chłodzenia do temperatury -30 °C. Sprężarka z regulacją zapotrzebowania i prędkości obrotowej osiąga wydajność chłodniczą 800 W.
Zakres dostawy: 2 x wyparka rotacyjna, pompa próżniowa VACSTAR digital + chłodnica bezpieczeństwa VSE 1, 2 x regulator próżni VC 10 pro, chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 GREEN basic, 2 x statyw stołowy VC 10.400, 2 x zestaw węży RV 10.5005, 2 x zawory zwrotne VC 10.300, kabel danych PC 1.3, 2 x rozdzielacz Y
Zakres dostawy: 2 x wyparka rotacyjna, pompa próżniowa VACSTAR digital + chłodnica bezpieczeństwa VSE 1, 2 x regulator próżni VC 10 pro, chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 GREEN basic, 2 x statyw stołowy VC 10.400, 2 x zestaw węży RV 10.5005, 2 x zawory zwrotne VC 10.300, kabel danych PC 1.3, 2 x rozdzielacz Y
| Chłodnica: | Pionowy |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 3 l |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. prędkość: | 280 1/min |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 1300 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010012331 |
| Odległość podnoszenia: | 140 mm |
| Podnoszenie: | Elektryczna |
| Powierzchnia chłodząca: | 1600 cm² |
| Próżnia końcowa: | 1050 mbar |
| Prędkość: | 5 ... 280 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 180 °C |
| Typ: | RV 10 digital pro V-C double Complete |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wyroby szklane: | Powlekane |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |