Wyparka rotacyjna RV 3 V-C
Treść:
1
Numer produktu:
4661996
Informacje dot. produktu "Wyparka rotacyjna RV 3 V-C"
Model RV 3 jest idealnym podstawowym modelem wyparki rotacyjnej IKA.
W zestawie: Wyparka rotacyjna RV 3 V-C, łaźnia grzejna HB eco, zestaw szkła laboratoryjnego, pionowy RV 10.10 (szkło wzmocnione)
- Łaźnia wodna 4lz cyfrowym wyświetlaczem temperatury i uchwytami do przenoszenia
- Mechaniczny ogranicznik bezpieczeństwa punktu końcowego podnoszenia
- Mechanizm blokujący: czerwony wskaźnik pokazuje odblokowane położenie przewodu parowego
- Ręczny podnośnik do precyzyjnego podnoszenia/opuszczaniaszkła, obsługiwany jedną ręką, odpowiedni dla osób prawo- i leworęcznych
- Regulowany kąt zanurzenia
- Bezstopniowe ustawianie prędkości obrotowej z pokrętłem i wskaźnikiem prędkości obrotowej
- Mechanizm zamykania kolb z wbudowaną funkcją odpychania ułatwiającą wymianę kolb parowniczych
| Chłodnica: | Pionowy |
|---|---|
| Ciężar: | 22.31 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 330 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 99 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 0010003328 |
| Odległość podnoszenia: | 150 mm |
| Podnoszenie: | Ręczny |
| Powierzchnia chłodząca: | 1600 cm² |
| Prędkość: | 20 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 440 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 99 °C |
| Typ: | RV 3 V-C |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 440 x 330 x 530 mm |
| Wyroby szklane: | Powlekane |
| Wysokość: | 530 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |