Miernik temperatury testo 735-2
Treść:
1
Numer produktu:
6227520
Informacje dot. produktu "Miernik temperatury testo 735-2"
Solidny i kompaktowy miernik temperatury z 3 kanałami do podłączenia zewnętrznych czujników temperatury. Miernik temperatury posiada jedno wejście do podłączenia precyzyjnych czujników Pt100 oraz dwa wejścia do podłączenia termopar typu K, T, J i S.
Do użycia wymagana jest co najmniej jedna sonda temperatury. Prosimy zamawiać oddzielnie.
Opcjonalnie miernik temperatury może być wyposażony w moduł radiowy. Dzięki temu wartości pomiarowe mogą być odbierane z maksymalnie 3 dodatkowych radiowych czuników temperatury. Moduł radiowy , uchwyt radiowy i głowice sond należy zamawiać oddzielnie.
Zakres dostawy: Miernik temperatury, oprogramowanie PC, kabel do transmisji danych USB, protokół kalibracji, baterie 3 x AA
- Podświetlany wyświetlacz ułatwia odczyt mierzonych wartości w ciemnym otoczeniu
- Opcjonalne czujniki do pomiaru temperatury rdzenia, temperatury powierzchni i temperatury powietrza
- Dokładność systemu 0,05 °C z rozdzielczością 0,001 °C przy zastosowaniu sond zanurzeniowych/wkładanych Pt100
- Wyświetlanie wartości T, min./maks. i wartości średnich
- Regulowane wartości graniczne
- Alarm akustyczny w przypadku przekroczenia wartości granicznych
- Cykliczny wydruk wartości pomiarowych (drukarkę należy zamówić oddzielnie)
- Certyfikacja wg EN 13485
- Zgodność z HACCP
Do użycia wymagana jest co najmniej jedna sonda temperatury. Prosimy zamawiać oddzielnie.
Opcjonalnie miernik temperatury może być wyposażony w moduł radiowy. Dzięki temu wartości pomiarowe mogą być odbierane z maksymalnie 3 dodatkowych radiowych czuników temperatury. Moduł radiowy , uchwyt radiowy i głowice sond należy zamawiać oddzielnie.
- Możliwość zapisania 10000 wartości pomiarowych, możliwość zapisania do 99 miejsc pomiarowych, możliwość tworzenia wielu profili użytkownika
- Zapisywanie serii pomiarowych z dowolnie wybranym cyklem pamięci (0,5 s do 24 h)
- Analiza i prezentacja danych pomiarowych (tabelaryczna lub graficzna) za pomocą oprogramowania na PC
Zakres dostawy: Miernik temperatury, oprogramowanie PC, kabel do transmisji danych USB, protokół kalibracji, baterie 3 x AA
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 428 g |
| Głębokość: | 220 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 3 |
| Numer artykułu producenta: | 05637352 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szerokość: | 74 mm |
| Typ: | testo 735-2 |
| Typ sondy: | Bez |
| UNSPSC: | 41-11-22-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 74 x 220 x 46 mm |
| Wysokość: | 46 mm |
