Szybka drukarka IRDA dla urządzeń pomiarowych testo
Treść:
1
Numer produktu:
6242761
Informacje dot. produktu "Szybka drukarka IRDA dla urządzeń pomiarowych testo"
Uniwersalna drukarka z interfejsem IRDA i podczerwienią do dokumentowania danych pomiarowych.
Zakres dostawy: Drukarka, 1 x papier termiczny w rolce, 4 x baterie AA
Zakres dostawy: Drukarka, 1 x papier termiczny w rolce, 4 x baterie AA
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 258 g |
| Dla: | testo 112/521/635/735 |
| Głębokość: | 75 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Materiał: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 05540549 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 145 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 145 x 75 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |