Laboratory reactor LR-5.ST the Versatile | Type: LR-5.ST the Versatile
Treść:
1
Numer produktu:
4714181
Informacje dot. produktu "Laboratory reactor LR-5.ST the Versatile | Type: LR-5.ST the Versatile"
| Ciężar: | 26 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 430 mm |
| Maks. Lepkość: | 70000 mPa·s |
| Maks. Objętość robocza: | 5000 ml |
| Maks. prędkość: | 1300 1/min |
| Min. objętość robocza: | 2000 ml |
| Numer artykułu producenta: | 0020127405 |
| Objętość robocza: | 2,000 ... 5,000 ml |
| Prędkość: | 30 ... 1,300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 30 1/min |
| Szerokość: | 460 mm |
| Typ: | LR-5.ST the Versatile |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 460 x 430 x 1,320 mm |
| Wysokość: | 1320 mm |