Typ PT 100.30
Treść:
1
Numer produktu:
4656196
Informacje dot. produktu "Typ PT 100.30"
| Dokładność: | ±0.15 K |
|---|---|
| Dokładność: | 0.15 K |
| Długość: | 250 mm |
| Długość kabla: | 160 cm |
| Klasa dokładności: | A |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 0004284700 |
| Temperatura: | -40 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | PT 100.30 |
| Typ czujnika: | Sonda zanurzeniowa |
| Typ sondy: | Pt 100 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 6 x 250 mm |
| Ø: | 6 mm |