Cyrkulatory z chłodzeniem/ z grzaniem CBC 5 basic
Treść:
1
Numer produktu:
6289335
Informacje dot. produktu "Cyrkulatory z chłodzeniem/ z grzaniem CBC 5 basic"
Wydajne pompy obiegowe o dużej mocy grzewczej i chłodzącej do temperatur roboczych od -25 °C do 200 °C. Z regulowaną prędkością obrotową pompą ciśnieniową i ssącą, odpowiednie do zastosowań zewnętrznych. Bardzo dobra izolacja cieplna, zapewnia szczególnie szybkie czasy nagrzewania i niski pobór ciepła przy niskich temperaturach. Wszystkie parametry mogą być odczytywane, monitorowane i dokumentowane za pomocą oprogramowania.
- Możliwość podłączenia zewnętrznego czujnika temperatury Pt100 i zewnętrznych zaworów elektromagnetycznych poprzez złącze Multi I/O
- Wizualne i dźwiękowe funkcje ostrzegawcze
- Złącze USB/RS 232
- Zabezpieczający zawór spustowy
- Regulowany obwód bezpieczeństwa
- Opcja kalibracji
- Z wbudowanym wyświetlaczem LED do sterowania i monitorowania parametrów urządzenia
| Ciężar: | 45 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R134a |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 490 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.45 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.61 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 31 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 7 l |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Min. Objętość łaźni: | 5 l |
| Moc cieplna: | 2500 W |
| Numer artykułu producenta: | 0004165000 |
| Otwór wgłębny: | 82 mm |
| Pojemność łaźni: | 5 ... 7 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,02 K |
| Szerokość otworu: | 172 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 275 mm |
| Temperatura: | -25 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -25 °C |
| Typ: | CBC 5 basic |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 350 W |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 172 x 82 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 275 x 490 x 690 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 690 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |