Laboratory reactor LR-5.ST the High-Performer | Type: LR-5.ST the High-Performer
Treść:
1
Numer produktu:
4714174
Informacje dot. produktu "Laboratory reactor LR-5.ST the High-Performer | Type: LR-5.ST the High-Performer"
| Ciężar: | 26 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 430 mm |
| Maks. Lepkość: | 100000 mPa·s |
| Maks. Objętość robocza: | 5000 ml |
| Maks. prędkość: | 290 1/min |
| Min. objętość robocza: | 2000 ml |
| Numer artykułu producenta: | 0020100787 |
| Objętość robocza: | 2,000 ... 5,000 ml |
| Prędkość: | 8 ... 290 1/min |
| Prędkość minimalna: | 8 1/min |
| Szerokość: | 460 mm |
| Typ: | LR-5.ST the High-Performer |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 460 x 430 x 1,320 mm |
| Wysokość: | 1320 mm |