Zestaw wyparek rotacyjnych RV 8 pro V Complete
Treść:
1
Numer produktu:
4691518
Informacje dot. produktu "Zestaw wyparek rotacyjnych RV 8 pro V Complete"
Kompletny zestaw wyparek rotacyjnych z ręczną jednostką bazową wraz z łaźnią grzejną HB digital i pionowymi naczyniami szklanymi. Cyfrowe wskaźniki prędkości obrotowej i temperatury łaźni grzejnej umożliwiają optymalną kontrolę wszystkich procesów destylacji.
Zestaw zawiera zajmującą niewiele miejsca pompę próżniową VACSTAR digital, która osiąga minimalną próżnię 2 mbar.
Do sterowania wykorzystywany jest sterownik próżni VC 10 lite. Oprócz sterowania chłodnicą recyrkulacyjną RC 2 lite umożliwia on ręczne wprowadzanie wartości zadanej podciśnienia, jak również pracę sterowaną programowo.
Wydajna kompaktowa chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 lite o mocy chłodniczej 400 W i mocnej pompie ciśnieniowo-ssącej (0,35 bar) przeznaczona jest do prostych zadań chłodzenia do -10 °C.
Zakres dostawy: Wyparka rotacyjna, pompa próżniowa VACSTAR digital, regulator próżni VC 10 lite, chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 lite, słupek stojący RV 8.3, zestaw węży RV 10.5005, kabel danych PC 1.3
Zakres dostawy: Wyparka rotacyjna, pompa próżniowa VACSTAR digital, regulator próżni VC 10 lite, chłodziarka recyrkulacyjna RC 2 lite, słupek stojący RV 8.3, zestaw węży RV 10.5005, kabel danych PC 1.3
| Chłodnica: | Pionowy |
|---|---|
| Ciężar: | 25.76 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 345 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc cieplna: | 1400 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010012325 |
| Odległość podnoszenia: | 120 mm |
| Podnoszenie: | Ręczny |
| Powierzchnia chłodząca: | 1600 cm² |
| Prędkość: | 5 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 510 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 180 °C |
| Typ: | RV 8 pro V-C Complete |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 510 x 345 x 490 mm |
| Wyroby szklane: | Powlekane |
| Wysokość: | 490 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |