Termohigrometr o wysokiej dokładności testo 635
Treść:
1
Numer produktu:
9718660
Informacje dot. produktu "Termohigrometr o wysokiej dokładności testo 635"
Do standardowego czujnika atmosferycznego lub oddzielnych czujników wilgotności i temperatury. Z protokołem kalibracji i baterią.. Bez czujnika. Wyznaczenie punktu rosy między powietrzem a daną powierzchnią za pomocą oddzielnych czujników. Równoczesne wyświetlenie temperatury i wilgotności, przycisk obliczenia punktu rosy. Możliwość dokumentacji wyników: dodatkowa drukarka rejestrująca Testo.
| Measuring ranges: | |
| Combination probe: | 0 to 100 %R.H. -20 to +140 °C/lili50 to +100 °C td (Dew point) |
| Temperature probe: | -50 to 1000 °C (NiCr-Ni) |
| Accuracy: | (Moisture see probe) -40 to +900 °C: ±1 °C, ±0.5 % Meas. value./li/ul±2 °C, ±1 % Meas. value: rest of range |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 428 g |
| Głębokość: | 46 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 05606351 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 74 mm |
| Typ: | testo 635-1 |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 74 x 46 x 220 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |