Rejestrator temperatury testo 175 T3
Treść:
1
Numer produktu:
6243831
Informacje dot. produktu "Rejestrator temperatury testo 175 T3"
Rejestrator danych temperaturowych z 2 przyłączami zewnętrznych czujników temperatury, np. czujnika zanurzeniowego, powierzchniowego lub powietrznego. Dane są przechowywane nawet w przypadku wymiany lub rozładowania baterii.
Zakres dostawy: Rejestrator danych temperaturowych z 2 przyłączami zewnętrznych czujników temperatury typu T i typu K, uchwyt ścienny, zamek, baterie, protokół kalibracji
- Odpowiedni do wykorzystania w trudnych warunkach
- Ochrona przed rozpryskami i strumieniem wody
- Za pomocą odpowiednich czujników temperatury można mierzyć i rejestrować temperatury w zakresie od -50 do 1000°C
- Pamięć do1 miliona pomiarów
- Z czytelnym wyświetlaczem LCD
- Żywotność baterii do 3 lat
- Z gniazdem Mini USB i gniazdem karty SD
- Oprogramowanie do odczytu wartości jest dostępne do bezpłatnego pobrania na stronie internetowej producenta
Zakres dostawy: Rejestrator danych temperaturowych z 2 przyłączami zewnętrznych czujników temperatury typu T i typu K, uchwyt ścienny, zamek, baterie, protokół kalibracji
| Specyfikacja | |
| Kanały: | 2x zewn. |
| Cykl pomiarowy: | 10 sek ... 24 h (zdefiniowany przez użytkownika) |
| Zakres pomiarowy: | -50 ... 1000°C |
| Dokładność±1 wartość: | ±0,5°C (-50 ... 70°C) ±0,7% (+70,1 ... 1000°C) |
| Rozdzielczość: Klasa bezpieczeństwa: | 0,1°C IP65 |
| Żywotność baterii: Temp. pracy / przechowywania: Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 3 lata -20 ... 55°C 55 x 30 x 95 mm |
| Zasilanie: | 3 x AAA |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 130 g |
| Cykl pomiarowy: | 10 sec ... 24 h |
| Głębokość: | 29 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Min. Cykl pomiarowy: | 10 sec |
| Numer artykułu producenta: | 05721753 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 54 mm |
| Typ: | testo 175 T3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 54 x 29 x 96 mm |
| Wysokość: | 96 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |