Przenośna drukarka do rejestratorów danych testo
Treść:
1
Numer produktu:
6312178
Informacje dot. produktu "Przenośna drukarka do rejestratorów danych testo"
Kompaktowa drukarka z interfejsem USB/NFC do dokumentowania danych pomiarowych bezpośrednio w miejscu pomiaru.
Zakres dostawy: Drukarka, akumulator, kabel do ładowania micro USB, kabel połączeniowy micro/mini USB, instrukcja obsługi.
- testo 184: Konfiguracja połączenia bezprzewodowo poprzez technologię NFC
- testo 175 i 176: Konfiguracja połączenia poprzez dostarczony kabel USB
Zakres dostawy: Drukarka, akumulator, kabel do ładowania micro USB, kabel połączeniowy micro/mini USB, instrukcja obsługi.
| Baterii/akumulatora: | 3.7 V, Li Ion |
|---|---|
| Ciężar: | 715 g |
| Dla: | testo 175/176/184 |
| Głębokość: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.7 V |
| Materiał: | ABS |
| Numer artykułu producenta: | 05720576 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| System elektrochemiczny: | Li Ion |
| Szerokość: | 80 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 150 x 41 mm |
| Wysokość: | 41 mm |