Reaktory laboratoryjne LR-2.ST the Versatile
Treść:
1
Numer produktu:
4672741
Informacje dot. produktu "Reaktory laboratoryjne LR-2.ST the Versatile"
Reaktory laboratoryjne o konfiguracji modułowej, do optymalizacji i odtwarzania różnych reakcji chemicznych, procesów mieszania i homogenizacji w skali laboratoryjnej. System charakteryzuje się szczególnie mocowaniem mieszadła, które pozwala na bezpieczne przenoszenie wyższego momentu obrotowego silnika. Dyspergatory ULTRA-TURRAX®, czujniki temperatury, wyłączniki przepływowe i inne akcesoria mogą być montowane na otwartych portach pokrywy reaktora.
Reaktory laboratoryjne o konfiguracji modułowej, do optymalizacji i odtwarzania różnych reakcji chemicznych, procesów mieszania i homogenizacji w skali laboratoryjnej. System charakteryzuje się szczególnie mocowaniem mieszadła, które pozwala na bezpieczne przenoszenie wyższego momentu obrotowego silnika. Dyspergatory ULTRA-TURRAX®, czujniki temperatury, wyłączniki przepływowe i inne akcesoria mogą być montowane na otwartych portach pokrywy reaktora.
- Odpowiednie do pracy na podciśnieniu
- Z próbką mają kontakt uszczelki perfluoroelastomerowe (FFPM) odporne na rozpuszczalniki i temperatury
- Bezstopniowa regulacja prędkości
- Wskaźnik trendu momentu obrotowego do pomiaru zmian lepkości
- Mikroprocesorowa regulacja prędkości, umożliwia stałą prędkość, również pod obciążeniem
- Wyjmowany WiCo (bezprzewodowy sterownik) do zdalnego i bezpiecznego użytkowania w okapie dymowym
- Odpowiednie do pracy na podciśnieniu
- Z próbką mają kontakt uszczelki perfluoroelastomerowe (FFPM) odporne na rozpuszczalniki i temperatury
- Bezstopniowa regulacja prędkości
- Wskaźnik trendu momentu obrotowego do pomiaru zmian lepkości
- Mikroprocesorowa regulacja prędkości, umożliwia stałą prędkość, również pod obciążeniem
- Wyjmowany WiCo (bezprzewodowy sterownik) do zdalnego i bezpiecznego użytkowania w okapie dymowym
| Ciężar: | 34 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 580 mm |
| Maks. Lepkość: | 70000 mPa·s |
| Maks. Objętość robocza: | 2000 ml |
| Maks. próżnia: | 25 mbar |
| Maks. prędkość: | 290 1/min |
| Min. objętość robocza: | 500 ml |
| Numer artykułu producenta: | 0020013293 |
| Objętość robocza: | 500 ... 2,000 ml |
| Prędkość: | 8 ... 290 1/min |
| Prędkość minimalna: | 8 1/min |
| Szerokość: | 670 mm |
| Typ: | LR-2.ST the Versatile |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 670 x 580 x 1,240 mm |
| Wysokość: | 1240 mm |