Miernik temperatury testo 925
Treść:
1
Numer produktu:
4687954
Informacje dot. produktu "Miernik temperatury testo 925"
Kompaktowe urządzenie pomiarowe do prostego, szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury z termoparą typu K. Dane pomiarowe mogą być przesyłane do smartfonów lub tabletów przez Bluetooth®. Połączenie z bezpłatną aplikacją testo Smart App umożliwia konfigurację urządzenia, a także wyświetlanie, przechowywanie i dokumentowanie pomiarów.
Zakres dostawy: Miernik temperatury, 1 x termopara typu K, torba transportowa, protokół kalibracji, baterie
- 1 kanał pomiarowy
- Alarm akustyczny w przypadku przekroczenia wartości granicznych
- Szybka konfiguracja w aplikacji, historia graficzna, drugi ekran i pamięć danych pomiarowych w aplikacji testo Smart App
- Podświetlenie wyświetlacza
- Funkcja Hold
- Wyświetlanie wartości min./maks.
Zakres dostawy: Miernik temperatury, 1 x termopara typu K, torba transportowa, protokół kalibracji, baterie
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 188 g |
| Dokładność: | ±0.5 °C + 0.3 % of measured value |
| Głębokość: | 135 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 1000 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05630925 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 60 mm |
| Temperatura: | -50 ... 1,000 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | testo 925 |
| Typ sondy: | Typ K |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 135 x 28 mm |
| Wysokość: | 28 mm |