Homogenizatory perystaltyczne, BagMixer®400
Treść:
1
Numer produktu:
6224287
Informacje dot. produktu "Homogenizatory perystaltyczne, BagMixer®400"
Do przygotowania próbek, z łatwo regulowanym systemem łopatek. Urządzenia BagMixer® dostępne są w 3 rozmiarach, odpowiednie do homogenizacji wszystkich rodzajów próbek przeznaczonych do badań mikrobiologicznych. Dzięki regulowanemu systemowi łopatek, komora homogenizatora może być dostosowana do różnych objętości próbek. W połączeniu ze zmienną prędkością uzyskuje się wyższy stopień odzyskiwania komórek bakteryjnych. Wszystkie urządzenia BagMixer® posiadają zegar. Wykonane ze stali nierdzewnej. W pełni otwierane drzwi urządzenia BagMixer® umożliwiają łatwe czyszczenie. 3 lata gwarancji na wszystkie urządzenia oraz dożywotnia na amortyzatory i drzwi z oknem wizyjnym.
- Drzwiami ze szklanym oknem wizyjnym
| Ciężar: | 16.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 441 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. pojemność: | 400 ml |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. pojemność: | 50 ml |
| Numer artykułu producenta: | 022.230 |
| Pojemność: | 50 ... 400 ml |
| Szerokość: | 268 mm |
| Typ: | BagMixer® 400 W |
| UNSPSC: | 41101518 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 268 x 441 x 283 mm |
| Wysokość: | 283 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |