Worki do homogenizatorów, BagSystem® BagLight® Multilayer®
Treść:
500
Numer produktu:
6231427
Informacje dot. produktu "Worki do homogenizatorów, BagSystem® BagLight® Multilayer®"
Te bardzo mocne, sterylizowane promieniami gamma, worki cechują się wysoką odpornością mechaniczną. Zapewniają większe bezpieczeństwo próbek.
BagLight® Multilayer®: worki bez filtra, do wszystkich mikrobiologicznych zastosowań laboratoryjnych, dodatkowo z mocnej folii wielowarstwowej.
BagLight® Multilayer®: worki bez filtra, do wszystkich mikrobiologicznych zastosowań laboratoryjnych, dodatkowo z mocnej folii wielowarstwowej.
| Numer artykułu producenta: | 132.225 |
|---|---|
| Opakowanie: | 20 x Opakowanie po 25 |
| Pojemność nominalna: | 400 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 190 mm |
| Typ: | BagLight® Multilayer® 400 |
| VP: | 20 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 190 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Zawartość VP: | 25 |