: Sample bag BagLight® PolySilk® 2000 250x380 mm, 2000 ml, sterile, pack of 20x25
Treść:
500
Numer produktu:
6312503
Informacje dot. produktu ": Sample bag BagLight® PolySilk® 2000 250x380 mm, 2000 ml, sterile, pack of 20x25"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 132.200 |
| Opakowanie: | 20 x Opakowanie po 25 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 250 mm |
| Typ: | BagLight® PolySilk® 2000 |
| VP: | 20 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 250 x 380 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Zawartość VP: | 25 |