Blender bags with lateral filter BagSystem® BagFilter® P | Type: BagFilter® P 2000
Treść:
400
Numer produktu:
6319339
Informacje dot. produktu "Blender bags with lateral filter BagSystem® BagFilter® P | Type: BagFilter® P 2000"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 111.200 |
| Opakowanie: | 16 x Opakowanie po 25 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 250 mm |
| Typ: | BagFilter® P 2000 |
| VP: | 16 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 250 x 380 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Zawartość VP: | 25 |