Worki do homogenizatorów, BagSystem® | Typ: BagPage® XR 400
Treść:
400
Numer produktu:
6239230
Informacje dot. produktu "Worki do homogenizatorów, BagSystem® | Typ: BagPage® XR 400"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 122.425 |
| Opakowanie: | 16 x Opakowanie po 25 |
| Pojemność nominalna: | 400 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 190 mm |
| Typ: | BagPage® XR 400 |
| VP: | 16 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 190 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Zawartość VP: | 25 |