Homogenizatory perystaltyczne BagMixer® 400 SW
Treść:
1
Numer produktu:
6261705
Informacje dot. produktu "Homogenizatory perystaltyczne BagMixer® 400 SW"
BagMixer® to nowa generacja homogenizatorów perystaltycznych, ciche, łatwe w użyciu, o nowoczesnym wyglądzie. Wraz z nowymi funkcjami, takimi jak cicha homogenizacja, są dostosowane do wszystkich rodzajów aplikacji z gwarancją optymalnego odzyskiwania komórek bakteryjnych. Jest to doskonałe urządzenie do analiz laboratoryjnych, eliminujące zanieczyszczenia krzyżowe.
3 lata gwarancji na wszystkie jednostki oraz dożywotnia na amortyzatory i drzwi przeszklone.
- Drzwi przeszkolne
- Ciche mieszanie <48 db
- Homogenizacja próbek w 60 sek.
- LiquidSensor wykrywa wycieki z worków
- 4 regulowane prędkości
- Cyfrowy wyświetlacz operacyjny
- System LightCode wskazuje stan mieszany za pomocą kolorowego światła
- Białe światło LED oświetla komorę mieszania
3 lata gwarancji na wszystkie jednostki oraz dożywotnia na amortyzatory i drzwi przeszklone.
| Ciężar: | 24.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 459 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. pojemność: | 400 ml |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pojemność: | 50 ml |
| Numer artykułu producenta: | 025.100 |
| Pojemność: | 50 ... 400 ml |
| Szerokość: | 276 mm |
| Typ: | BagMixer® 400 SW |
| UNSPSC: | 41101518 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 276 x 459 x 357 mm |
| Wysokość: | 357 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |