System mopowania IsoClean
Treść:
1
Numer produktu:
4671402
Informacje dot. produktu "System mopowania IsoClean"
System IsoClean mini Mop do czyszczenia szafek bezpieczeństwa i izolatorów w pomieszczeniach cleanroom.
Przypisy
- Stabilne termicznie tworzywo sztuczne o specjalnej jakości
- Autoklawowalny
- Z zamknięciem ClinoConnect
- Odpowiednie do wszystkich uchwytów mopów PPS
Przypisy
| Długość uchwytu mopa: | 190 mm |
|---|---|
| Materiał: | POM |
| Numer artykułu producenta: | 3500934 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Szerokość uchwytu mopa: | 50 mm |
| Typ: | IsoClean CR |
| UNSPSC: | 47131609 |
| Wymiary (szer. × dł.) uchwytu mopa: | 50 x 190 mm |
