Ramy mopa, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4668006
Informacje dot. produktu "Ramy mopa, stal nierdzewna"
- W szczególności w przypadku mopa jednorazowego użytku
- Blacha stalowa nierdzewna na dnie
- Z Clino Connect Lock
- Nieodpowiednie się do wyciskarki płaskiej
- Autoklawowalne
- Odpowiednie do wszystkich uchwytów mopów PPS
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Długość uchwytu mopa: | 400 mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 2009461 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Szerokość uchwytu mopa: | 100 mm |
| UNSPSC: | 47131609 |
| Wymiary (szer. × dł.) uchwytu mopa: | 100 x 400 mm |